GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Spoľahlivé riešenie nabíjania pre firmy a verejné stanice

Nabíjacia stanica je nie len investíciou do imidžu firmy a posilnenia značky, ale môže prinášať aj ekonomický efekt. Rastúci trend v predaji elektromobilov posunul tento zámer do reality už dnes. V záujme majiteľa je, aby stanica vedela pohodlne obslúžiť maximálny počet vodičov a správnym nastavením obchodného zámeru plnila biznisové očakávania.

Prečo s GreenWay? GreenWay

Cesta od zámeru mať nabíjaciu stanicu až to prvé nabíjanie je jasná, keď ju dobre poznáte. GreenWay Vám pomôže pri každom dôležitom rozhodnutí, od výberu zariadenia, nastavenia vzťahov medzi entitami vstupujúcimi do obchodného vzťahu súvisiacim s poskytovaním služieb nabíjania až po starostlivosť o vodičov.
Skúsenosti operátora siete, prevádzkovateľa nabíjacích vlastných staníc, staníc tretích strán a inovátora, pomáha vyriešiť špecifické technické aj obchodné požiadavky klientov.

Kúpa nabíjacej stanice Nabíjačky

Nabíjacie stanice zaradené do siete prešli škálou testov priamo v GreenWay. Spolupráca s rôznymi výrobcami zariadení prináša možnosť vybrať pre vás optimálne riešenie za optimálnu cenu.

Vyberte si svoju stanicu

Alebo radšej prenájom? GreenWay 360

Mnohé miesta si priam pýtajú miesto pre nabíjanie elektromobilov, avšak majiteľ potrebuje investíciu rozdeliť na dlhšie časové obdobie. Prenájom stanice umožní odľahčiť vstupné náklady ako aj otvorí možnosť získať zariadenie za výhodných podmienok do vlastníctva v budúcnosti.

 

Zistite viac informácií

 

Zabezpečenie prevádzky nabíjacej stanice GreenWay Care

Pri prevádzke stanice vstupujú do vzťahu viaceré strany so svojimi špecifickými požiadavkami: majiteľ, operátor, dodávateľ energie, distribútor energie a vodiči. Spustenie stanice do prevádzky vyžaduje technologické riešenie, ktoré uspokojí očakávania každej z nich.

Ak už máte nabíjaciu stanicu vlastníte, zabezpečením prevádzky cez sieť GreenWay získate pevné miesto na mape staníc, zúčtovanie poplatkov a fakturáciu nákladov, prehľad o nabíjaniach a ďalšie užitočné informácie.

 

Zabezpečte prevádzku

Stanica čakajúca na zapojenie Inštalácia

Máte nabíjaciu stanicu a potrebujete ju nainštalovať vo vašej firme alebo prevádzke? Odbornosť technikov a skúsenosti s budovaním nabíjacej siete sa určite zídu.

Dohodnite si inštaláciu

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu, SMS, telefónu alebo elektronickými prostriedkami. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely.

Áno, rád/a by som sa dozvedel/a o vašich ponukách a službách

Spojte sa s nami Kontakt