GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Prenájom nabíjacej stanice

Flexibilita a mesačný poplatok namiesto investície do kúpy nabíjacej stanice otvára možnosti pre menšie firmy, rozširovanie existujúcej infraštruktúry, overenie, koľko nových klientov nasmeruje do vašej prevádzky alebo ako podporí váš hlavý obchodný zámer.  Prenájom nabíjacej stanice môžete získať už od 39 EUR mesačne prostredníctvom GreenWay 360.

Balík služieb GreenWay 360

GreenWay 360 zahŕňa zariadenie, výstavbu a inštaláciu na vyhradenom mieste, prevádzku a online správu, monitoring 24/7, poistenie a údržbu aj klientsky servis.

Umiestnenie stanice vo firme či prevádzke nebude zaťažovať Vás ani váš personál. Na vašej strane ostane len udržiavanie príjemného a čistého nabíjacieho miesta pre vašich nových klientov. Po uplynutí zmluvného obdobia si môžete stanicu za výhodných podmienok odkúpiť do vlastníctva.

Čo získate s GreenWay 360? Čo získate

  • Jedna cena všetky služby – nabíjacia stanica, nabíjacie služby, inštalácia, záruka a poistenie na celé zmluvné obdobie, údržba, servis, prevádzka a správa stanice.
  • Žiadne ďalšie náklady – žiadna extra platba na začiatku alebo konci zmluvného obdobia – iba jedna fixná mesačná platba.
  • Zmluvné obdobie 3 až 6 rokov.
  • Cena od 39 EUR mesačne.
  • Zisk z nabíjacích služieb – pri poskytovaní nabíjacích služieb verejnosti Vám vrátime náklady na spotrebovanú elektrinu a časť zisku.
  • Profesionálna podpora – podpora 24/7 pre koncových používateľov, platobné služby, technická hotline zahrnutá v cene.
  • Propagácia na mape staníc a v komunikácii GreenWay – verejná stanica je súčasťou siete GreenWay najväčšej siete v regióne strednej a východnej Európy a je propagovaná medzi vodičmi elektrických vozidiel.
  • Možnosť odkúpenia stanice alebo výmeny zariadenia za nové po skončení zmluvného obdobia.

Pre nabíjacie stanice, ktoré sú určené pre verejné a komunitné (len pre skupinu vodičov) nabíjanie má manažér stanice k dispozícii vlastný online prístup k informáciám o všetkom, čo sa so stanicou aktuálne deje, ako je používaná vodičmi, koľko energie sa spotrebovalo, ako aj informácie potrebné na rozúčtovanie nákladov medzi všetky strany vstupujúce do vzťahu so stanicou. Informácie o prevádzke slúžia pre potreby rozúčtovania nákladov, fakturáciu a výber platieb, výpis spotreby pre jednotlivé nabíjacie karty.

Servis pre vodičov Servis

Vodiči spúšťajú nabíjanie nabíjacou kartou alebo aplikáciou GreenWay. Časť od navigácie ku stanici po ukončenie nabíjania, vrátane riešenia nejasností, či iných otázok rieši nepretržitá zákaznícka linka GreenWay prostredníctvom telefonickej linky, chatu alebo e-mailu.

Pri verejných nabíjacích staniciach môžu vodiči využiť jednorazový, tzv. ad-hoc prístup. Stanice sú pripravené na národný roaming aj medzinárodný roaming. Klienti roamingových partnerov sú ďalšími potenciálnymi klientmi. Sieť GreenWay k vám nasmeruje vodičov od 20 rôznych operátorov z 26 krajín. U týchto operátorov môžu slovenskí klienti využívať službu “Roam Like at Home” a nabíjajú za rovnaké ceny ako v domácej sieti. Nepretržitá technická podpora a zákaznícka linka na Slovensku je k dispozícii pre všetkých.

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu, SMS, telefónu alebo elektronickými prostriedkami. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely.

Áno, rád/a by som sa dozvedel/a o vašich ponukách a službách

Spojte sa s nami Kontakt