GreenWay Infrastructure s.r.o., Šustekova 49, 851 04 Bratislava
x

Nabíjacia stanica pre firmy a biznis riešenia

Bezpečnosť, spoľahlivosť, využívanie moderných technológií a komfort pri používaní sú mimoriadne dôležité. GreenWay spolupracuje s renomovanými výrobcami nabíjacích staníc a vyberá to najlepšie z ich ponuky. Pred zaradením stanice do siete GreenWay, každé zariadenie prechádza sériou testov priamo v GreenWay.

Spolupráca s viacerými dodávateľmi umožňuje výber zariadenia, ktoré klientovi vyhovujú z pohľadu funkcionality ako aj designu.

Každému klientovi ponúkame len zariadenia, ktoré sami používame.

Nabíjacia stanica vo firme alebo prevádzke komunikuje postoj pozorného zamestnávateľa ako aj citlivý prístup k životnému prostrediu. Z pohľadu majiteľa stanice sú náklady na prevádzku a spotrebovanú elektrickú energiu pri správne naškálovanom riešení je možné efektívne využívať kapacitu energie, ktorá je k dispozícii.

Pomalé nabíjacie stanice Stanice AC

Pomalé nabíjanie je atraktívne, keď ponúkame nabíjanie vodičom, ktorí vo firme alebo prevádzke trávia viac ako hodinu. Môžu to byť zamestnanci ale aj návštevníci prevádzky napríklad: reštaurácie, nákupného centra, ubytovacieho zariadenia alebo areálu určeného na rekreáciu. Správnym nastavením energetického manažmentu je možné optimalizovať odber energie tak, aby ostala potreba energie bez riskovania výpadku.
Energetický manažment je zásadný najmä pri viacerých staniciach. Softvér riadi nielen využívanie energie v sieti ale aj prístupové práva k nabíjaniu.

 

AC verejné nabíjačky

Pomalé nabíjacie stanice (AC) pre použitie v domácnosti Domáce stanice

Nabíjanie doma je ideálnym doplnkom k nabíjaniu v práci. Pri inteligentných nabíjačkách je možné ponúknuť zariadenie vrátane nabíjania ako benefit alebo jednoducho rozúčtovať náklady pre leasingových partnerov. Pri odbere nabíjacích staníc do firmy Vám vieme poskytnúť nabíjačky pre domáce použitie za veľmi výhodných podmienok.

AC domáce nabíjačky

Rýchlonabíjacie stanice (DC) pre firemné alebo verejné použitie Stanice DC

Rýchlonabíjačky poskytnú nabitie elektromobilu za 30 – 45 minút. Klienti využijú čas na prestávku, rýchly nákup či ďalšie využijú iné služby vo vašej prevádzke. Ak je váš biznis postavený na obslúžení veľkého počtu klientov nabíjacia stanica sa môže stať dôležitým faktorom pri rozhodovaní o návšteve. Zaradením stanice do siete GreenWay bude stanica viditeľná na mape staníc pre všetkých elektromobilistov. Radi sa postaráme o propagáciu vašej stanice pri marketingových aktivitách.

 

DC verejné nabíjačky

Vstúpte s nami do sveta GreenWay!

Radi by sme Vám posielali špeciálne ponuky, zľavové kupóny a najnovšie informácie o GreenWay prostredníctvom emailu, SMS, telefónu alebo elektronickými prostriedkami. GreenWay vždy zaobchádza s vašimi osobnými údajmi opatrne a nepredáva ich iným spoločnostiam na marketingové účely.

Áno, rád/a by som sa dozvedel/a o vašich ponukách a službách

Spojte sa s nami Kontakt